Csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk kollégákat

Ügyfélélmény-fejlesztési szakértő

Működik, azaz: Works

Azok a szolgáltatások és termékek lesznek igazán sikeresek manapság, amelyek valós ügyféligényeket szolgálnak ki, magas minőségben. A Works.-t 2016 év elején alapítottuk azzal a céllal, hogy szerethető és élményszerű digitális felületek és folyamatok kialakításában segítsük ügyfeleinket. Hitvallásunk, hogy fenntartható pozitív élményt csak a felhasználók bevonásával lehet elérni, mind a tervezés, mind a megvalósítás során.

Digitális felületek (UX design) és kiszolgálói folyamatok (Service Design) tervezésével és kialakításával foglalkozunk. Az elmúlt másfél évben különböző iparágak piacvezető szolgáltatói számára készítettünk wireframeket, eltérő részletezettségű prototípusokat a koncepció vázlattól egészen a pixel-pontos high-fidelity prototípusig. Dolgoztunk már a távközlési piac szereplőivel, a magyarországi piacvezető gyógyszertárhálózattal és az egyik legnagyobb hazai kereskedelmi bankot is ügyfeleink között tudhatjuk.

Rád van szükségünk, ha
  • gyakran veszed észre magadon, hogy zavar egyes dolgok helytelen működése és elméleteket gyártasz hogyan lehetne javítani rajtuk
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, megérteni igényeiket és viselkedésük mozgatórugóit
  • készen állsz akár csapatban, akár önállóan egy kicsit megváltani a világot és olyan felületeket és/vagy szolgáltatásokat kialakítani, melyeket öröm használni
Ezzel töltöd majd mindennapjaid:
  • Felhasználói igények feltérképezése és lefordítása üzleti követelményekre
  • Üzleti folyamatok jelenlegi állapotának felmérése, valamint a jövőbeli működés meghatározása és dokumentálása
  • Az üzleti folyamatokban rejlő működési hibák feltárása és javaslatok kialakítása a működésfejlesztésre
  • Projektek üzleti oldali támogatása önállóan és csapatban: scope-, erőforrás- és határidő menedzsment
  • Esetenként funkcionális specifikációk, informatikai megoldástervek készítése
  • Közreműködés üzleti és funkcionális teszttervezésben, tesztelésben
Akkor jelentkezz, ha ezek is igazak Rád:
  • Felsőfokú végzettség (BSc vagy magasabb) preferáltan műszaki vagy közgazdasági területen, vagy legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldási készség, rendszerben való gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatali képesség
Előnyt jelent:
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • banki és/vagy telekommunikációs tapasztalat
  • Hasonló munkakörben eltöltött idő
Erre biztosan számíthatsz nálunk:
  • Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kapcsolatépítés Magyarország vezető digitális vállalataival

Jelentkezési határidő: 2017. november 15.

Örömmel fogadjuk kezdő munkavállalók és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt! A jelentkezéseket önéletrajzzal a info@worksdot.hu címre várjuk!

Segítünk szolgáltatásod tervezésében

Lépj velünk kapcsolatba